Nihal Özkaya
Nihal Özkaya
14:12 05 Dec 23
Yaklaşık 5 aydır Rainworld su arıtma cihazını kullanıyorum. İlk günden beri suyun tadında hiçbir değişiklik olmadı. Gayet güzel içimi yumuşak bir su içiyoruz. Verdikleri hizmetten ve güleryüzlü bir şekilde ilgili oluşlarından dolayı başta Barış bey olmak üzere tüm ekibe çok teşekkürler. Kesinlikle herkese öneriyorum.
zrn krn
zrn krn
14:56 21 Aug 23
Yapılan hizmetden son derece memnun kaldım. Çünkü bulaşık makinesinden sızan bir sorundan ötürü cihaz çalışmadı. Fakat aldığım RainWORLD SU Arıtma servis hizmeti duyarlı ve anlayışlı arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.Ayrıca Barış bey ve ekibine teşekkür ediyorum. Tüm çalışma hayatlarında başarılar dilerim.🧿🌟🌟🌟🌟🌟🌟🧿21.08.3023 tarihinde su arıtmam arıza yaptı büyükesat şube sorumlusu barış bey ve ekibi sorunu çözdü. Sorun bulaşık makinesinden gider kısmındaki tıkanmadan dolayıymış. Çok teşekkür ediyorum. Hata cihazdan olmadığı halde ilgilendikleri için müteşekkirim İlgili firma ya ve ekibine.
Nazım Zincir
Nazım Zincir
18:18 26 Dec 22
Evdeki iyiki almışım dediğim cihazlardan birisi
seçil cudal
seçil cudal
18:02 26 Dec 22
Cihazı Taktırdığımızdan beri çok lezzetli bir su içiyoruz. Teknik ekip işine hakim. Sorunsuz kullanıyoruz.
Deniz Azad
Deniz Azad
17:59 26 Dec 22
Ailecek Hazır su taşımaktan kurtulduğumuz gibi sağlıklı su içiyoruz. İlgili bir firma ve profesyonel ekip var. Teşekkür ediyoruz.
SUDE Çetin
SUDE Çetin
16:42 26 Oct 22
Baya araştırdım güvenilir marka olduğu için tercih ettim 10 yıl garanti veriyorlar üründe kaçak sensörü basınç sensörü var su arıtma da bunlar çok önemli şeyler 3 haftadır kullanıyorum çok memnunum hatta şu an yazlığa da düşünüyorum
gökhan uluca
gökhan uluca
18:39 25 Oct 22
Çok memnun kaldık. Bizimle ilgilenen Barış beye . Çok teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. 240 metre kare evimize çok rahat ediyor. İki katlı evimize çok rahat yetiyor.
Vedat Yıldız
Vedat Yıldız
13:43 16 Jul 22
4 yıldır kullanıyorum çok memnunum artık damacanaya ihtiyaç duymuyoruz cihazlarınız çok başarılı ayrıca, ekibin çalışması titizliği üst düzeyde emeklerinden dolayı RainWORLD Ailesine çok teşekkür ederiz.
Tüm Değerlendirmeleri Oku
js_loader